flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До суду завітали школярі

20 травня 2019, 16:28

       17 травня до Татарбунарського районного суду завітали учні 9-10 класів Трапівського НВК, яких зустріла керівник апарату Надія Колесник. Спочатку школярі були запрошені до залу, в якому проводяться судові засідання, побачили місця для судді, секретаря, обвинуваченого та інших учасників процесу. Перед гостями виступив суддя Олександр Сметаняк та розповів про права та обов’язки громадян, категорії справ, які розглядаються судом, суддівську мантію та нагрудний знак, які є символами судової влади, порядок зайняття посади судді, тощо. Також суддя відповів на питання, які цікавили школярів. Особливо сподобалося школярам відчути себе суддею, зайнявши відповідне місце у залі.

       Діти покидали приміщення суду сповнені приємних вражень від побаченого та почутого. Усі учасники екскурсії щиро подякували організаторам за цікаво проведений час.

     Сподіваємося, що час, проведений в Татарбунарському районному суді, сприятиме формуванню поваги до суду, підвищенню рівня правової культури, обізнаності про порядок захисту прав і свобод людини.