flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Діти-майбутнє нації.

07 жовтня 2015, 09:56

 13 липня 2015 р. о 22 годині в центрі міста, на лаві шестеро осіб, четверо з яких 16-річні хлопці та дівчата, розпивали коньяк.  Двох неповнолітніх хлопців було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 178 ч.1 КУпАП (Розпивання спиртних напоїв на вулицях, та в інших громадських місцях, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль) та винесено попередження.

В липні 2015 р. 16-річна жителька с. Лиман Татарбунарського району, знайшовши «друзів» на курорті Катранка, які пригощали її 2 дні спиртними напоями, також була визнана винною за ст. 178 ч.1 КУпАП та отримала покарання у вигляді  попередження.

15 вересня 2015 року, вдень, на перерві між заняттями один з учнів третього курсу Татарбунарського ПТАУ приніс до училища 5 літрів домашнього вина та запропонував своїм однокурсникам випити за нього, як за майбутнього батька. Четверо учнів розпивали  спиртне неподалік парку ім. Пушкіна.  В стані сп’яніння пішли до центру міста, де вели себе зухвало, чим привернули увагу робітників міліції.  Відносно хлопців було складено адміністративні протоколи за ст. 178 ч.1 КУпАП. Судом ухвалено постанови, якими неповнолітніх визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення  та винесено їм попередження.

21 вересня 2015 року, близько 23 годин, учень першого курсу Татарбунарського ПТАУ на вул. Степовій біля приміщення гуртожитку  розпивав пиво ємкістю 2 літри. Суд визнав винним неповнолітню особу  у вчиненні адміністративного правопорушення  за ст. 178 ч.1 КУпАП та застосував до нього захід адміністративного впливу у вигляді попередження.

Тривожним є той факт, що алкоголізм та пияцтво у світі значно помолодшали. Серед людей, які регулярно вживають алкоголь, зустрічаються зовсім молоді люди, майже діти. А, як відомо, звичка до алкоголю у дітей формується значно скоріше ніж у дорослих і лікування досить складне і тривале.

Діти-майбутнє нації, тому їх здоров’я повинно стати чи не найголовнішим об’єктом піклування як суспільства, так і держави. Разом з тим все більшої масштабності набирає одна з головних проблем сьогодення - споживання дітьми, підлітками та молоддю спиртних напоїв. Адже алкоголь особливо активно впливає на організм, що не сформувався, поступово руйнуючи його.

Небезпека і підступність впливу алкоголю на молодий організм дають підстави називати його зброєю геноциду, підриває і послаблює генофонд людства.

Що ж з нами буде далі?